Důležité upozornění: Máme hodinovou kapacitu návštěvníků. Prosíme, ověřujte dostupnost vstupenek. Nákupem online vstupenky si zajistíte vstup i parkování.  ... více zde

Rodinný penzion nabízí klidné ubytování v nově zrekonstruovaném historickém statku v 10 komfortních pokojích a apartmánech. Hostům je každé ráno podávána bohatá snídaně i z vlastních produktů.

Romantické ubytování na Dvoře Haniš – bez dětí

Dvůr Haniš a blízké okolí nabízí aktivní program pro každého, kdo si potřebuje odpočinout od městského stylu života, pracovních starostí, domácích mazlíčků nebo malých dětí.

Pro klid Váš i ostatních hostů je penzion vhodný pro děti od dvanácti let, pro pobyt s mladšími dětmi není vybaven ani uzpůsoben. Zasloužíte si mít čas jen pro sebe. Z vlastních zkušeností víme, že i rodiče potřebují někdy dobít baterky. 

Poskytované vybavení a služby

Wifi, komfortní pokoje i apartmány s vlastní koupelnou a WC, venkovní sezení, okrasná zahrada, gril, sauna, snídaně, společenská místnost, kulečník, kuchyňka, parkoviště, kolárna, dobíjení elektrokol, lyžárna, samoobslužná vinotéka, světnice s kachlovými kamny, posezení s občerstvením.

Nabídka ubytování

5 x Dvoulůžkový pokoj

1 x Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou

2 x Rodinné studio – čtyřlůžkové

2 x Čtyřlůžkový apartmán

Vybavení

Dvoulůžkový pokoj a dvoulůžkový pokoj s přistýlkou – Lednička, rychlovarná konvice, káva, čaj, sprchový kout, WC, umyvadlo, hotelový fén, ručníky, osušky, tekuté mýdlo, toaletní papír. V přízemí je ve společenské místnosti přístupná mikrovlnná trouba, dřez, nádobí. Čtyřlůžkový apartmán a rodinné studio čtyřlůžkové  - Lednička, rychlovarná konvice, káva, čaj, sprchový kout, WC, umyvadlo, hotelový fén, ručníky, osušky, tekuté mýdlo, toaletní papír.navíc kuchyňka - mikrovlnná trouba, dřez, nádobí. Pro všechny ubytované je volně přístupná samoobslužná lednice s nealko i alko nápoji, v přízemí v herně i samoobslužná vinotéka s drobným občerstvením.

Zahrada – dvůr

V uzavřené okrasné zahradě je několik odpočinkových koutů, ohniště, grill, posezení pod krytou pergolou a pod skalou sauna s odpočívárnou.

Lokalita

Penzion se nachází v malebném údolí obce Maršov nad Metují.  Lokalita je ideálním výchozím bodem k výletům pěšky, na kole i autem. Okouzlující kraj Broumovského výběžku, na hranici Kladského pomezí, je vyhledávaná oblast, úžasně bohatá na výletní cíle.

Pokud bychom měli jmenovat tři největší lákadla kraje, byly by to bezesporu Adršpašsko-teplické skály, Broumovské stěny a barokní památky v čele s obnoveným klášterním komplexem v Broumově.

Maršov nad Metují 26, 549 31 Velké Petrovice

Galerie

Mapa