Důležité upozornění: Máme hodinovou kapacitu návštěvníků. Prosíme, ověřujte dostupnost vstupenek. Nákupem online vstupenky si zajistíte vstup i parkování.  ... více zde

Ubytování Pod Modříny

Nabízíme ubytování v soukromí, které se nachází v klidné části obce Adršpach, při tom ale pouze 20 minut chůze do Adršpašských skal. Přijďte objevovat krásy naší přírody, krásné Adršpašské skály i Teplické skály. Ubytování je nové a moderní.

Vybavení

Ubytování je nové a moderní. Nabízíme dva třílůžkové a jeden pětilůžkový pokoj, děti do dvou let jsou zdarma. Všechny naše pokoje mají své sociální zařízení (WC, bidet, sprchový kout). Součástí ubytování je společenská místnost s TV, moderní kuchyně, venkovní krytá terasa s posezením, velký pozemek, ohniště se dřevem a zahradní chaloupka pro grilování.

  • Ubytování - Nově vystavěné pokoje ve stylové chaloupce se společenskou místností. Na pokojích je TV, SAT a WI-FI.
  • Pokoje - Nabízíme celkem tři pokoje. Jeden pětilůžkový pokoj a dva třílůžkové pokoje se sociálním zařízením - WC, sprchový kout, toaleta, umyvadlo, bidet.
  • Kuchyňka - Možnost vlastního vaření ve společné kuchyni s varnou deskou, troubou, myčkou, lednicí, mikrovlnkou, nádobím a příslušenstvím na mytí.
  • Služby - Parkování v zahradní části domu. K venkovnímu posezení lze využít grilu, ohniště a krbu. Úschovna kol. Pračka na prádlo. Horolezecké kurzy.

Galerie

Mapa