Důležité upozornění: Máme hodinovou kapacitu návštěvníků. Prosíme, ověřujte dostupnost vstupenek. Nákupem online vstupenky si zajistíte vstup i parkování.  ... více zde

Penzion Tuček Adršpach se nachází na farmě v klidné části Adršpachu, kam nedoléhá turistický ruch. Adršpašské skály jsou ale nedaleko. Nový stylový  rodinný penzion s domácí atmosférou nabízí ubytování v Adršpachu v prostorách bývalé stodoly, kterou jsme přebudovali  na 8 útulných pokojů s bohatým zázemím pro pohodlí našich hostů. 

Proč právě k nám?

Pro milovníky zvířat nabízíme možnost blízkého kontaktu s našimi zvířecími obyvateli farmy (lamy, ovečky, kravičky a řada dalších),  pro děti je možnost se svézt na koních. Podle zvířátek, které na farmě chováme, jsme pojmenovali a zařídili pokoje. Ubytovat se můžete třeba v pokoji U oveček, U koziček, U koníků apod. Pro pohodlí a volnočasové vyžití našich hostů je k dispozici velká společenská místnost s TV, krytá terasa s grilem, herna s kulečníkem, fotbálkem, šipkami a horolezeckou stěnou, dětský koutek, venkovní hřiště se skluzavkou a houpačkami a venkovní posezení s krbem. Pro relaxaci těla i duše je možno využít privátní wellness s finskou saunou a vířivkou.

Vybavení

8 pokojů s celkovou kapacitou 20 lůžek, na pokojích jsou koupelny s WC, vybavené kuchyňské koutky a ledničky. WiFi je v celém penzionu zdarma, parkování přímo u penzionu. U nás se můžete ubytovat i se svým domácím mazlíčkem. Ve společenské místnosti je velkoplošná TV a projektor. Naši hosté mají k dispozici krytou terasu s grilem, hernu, dětský koutek, venkovní hřiště, posezení s krbem, wellness  a také zookoutek.


U nás si prostě můžete odpočinout, zalenošit si, pomazlit se se zvířátky nebo se vydat  na výlet do skal a nádherné okolní přírody a načerpat tak novou energii.

A my budeme dělat vše pro to, abyste se k nám rádi vraceli!

Galerie

Mapa