Důležité upozornění: Máme hodinovou kapacitu návštěvníků. Prosíme, ověřujte dostupnost vstupenek. Nákupem online vstupenky si zajistíte vstup i parkování.  ... více zde

Aktuality

Aktuální stav dopravy, nejnovější články, informace z médií či vydané tiskové zprávy. To vše najdete právě tady. Sekci pravidelně aktualizujeme, abyste měli o Adršpašských skalách co nejlepší přehled.

Nabídka práce na parkovišti

Hledáme pracovníka na pozici:
OBSLUHA NA PARKOVIŠTI
Firma TS Adršpach, s.r.o. hledá pracovníka na pozici obsluha parkoviště. Jedná se o práci venku na parkovišti bez vybírání hotovosti.
Náplň práce:

- poskytování informací návštěvníkům
- organizace parkovacích aut

Nabízíme:
- přátelský pracovní kolektiv
- zajímavé finanční ohodnocení
- smlouvu na HPP
- pracoviště na jednom z nejkrásnějších míst ČR

Požadujeme:
- věk minimálně 18 let
- příjemné vystupování
- schopnost řešit problémy
- pečlivost a spolehlivost
- ochota pracovat o víkendech a svátcích
- anglický, polský a německý jazyk výhodou

Nástup možný ihned. V případě zájmu nám zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mail zatloukal@adrspasskeskaly.cz Pro dotazy jsme na telefonu +420 731 151 654.
Těšíme se na Vaše reakce!

Galerie