Informace

Aktuální stav dopravy, nejnovější články, informace z médií či vydané tiskové zprávy. To vše najdete právě tady. Sekci pravidelně aktualizujeme, abyste měli o Adršpašských skalách co nejlepší přehled.

Nabídka práce

Hledáme pracovníka / brigádníka na pozici: PŘEVOZNÍK

Firma TS Adršpach, s.r.o. hledá pracovníka na pozici „převozník - kapitán malého plavidla“ v Adršpašských skalách.

NÁPLŇ PRÁCE

  • obsluha pramice s českým a polským výkladem

NABÍZÍME

  • získání osvědčení na malé plavidlo
  • přátelský pracovní kolektiv
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • smlouvu na HPP na dobu určitou
  • příplatek na penzijní pojištění
  • stravenkový paušál
  • firemní oblečení
  • pracoviště na jednom z nejkrásnějších míst ČR

POŽADUJEME

  • fyzická zdatnost
  • vhodná znalost polského jazyka
  • výborné komunikační schopnosti a příjemné vystupování
  • schopnost řešit problémy
  • pečlivost a spolehlivost
  • ochota pracovat o víkendech a svátcích

Nástup možný ihned!
V případě zájmu a pro bližší informace volejte +420 731 151 654.
Těšíme se na Vaše reakce!

Galerie