Důležité upozornění: Máme hodinovou kapacitu návštěvníků. Prosíme, ověřujte dostupnost vstupenek. Nákupem online vstupenky si zajistíte vstup i parkování.  ... více zde

Aktuality

Aktuální stav dopravy, nejnovější články, informace z médií či vydané tiskové zprávy. To vše najdete právě tady. Sekci pravidelně aktualizujeme, abyste měli o Adršpašských skalách co nejlepší přehled.

Cyklobusy

Využijte cyklobusů, které vás zavezou na atraktivní turistická místa a zase zpátky.

Cyklistům slouží v Kladském Pomezí síť cyklotras, které jsou v terénu dobře značeny a doplněny informačními panely a odpočívadly. Pokud patříte mezi zdatnější cyklisty, jsou pro vás připraveny náročnější trasy v oblasti Broumovských stěn, kde se také každoročně jezdí jeden z nejtěžších českých MTB maratonů Rallye Sudety. Méně zdatní cyklisté rádi zavítají např. do okolí Nového Města nad Metují a Jaroměře.

Červená linka Vás doveze z Hradce Králové, přes Jaroměř, Českou Skalici, Náchod, Hronov, Polici nad Metují, Teplice nad Metují, Adršpach a Trutnov, až na Pomezní boudy. Modrá linka do polské Kudowy-Zdrój a Karlówa je již také spuštěna.

Aktuální jízdní řád naleznete ZDE

Galerie