Farma Wenet

Farma Wenet se nachází v Otovicích u Broumova a dohlédnete odsud na Broumovské stěny, Ruprechtický špičák a centrum Broumova s dominantou zdejšího benediktinského kláštera. Návštěvníci se tu setkají s různými druhy zvířat, některá z nich mají možnost si pohladit a zažít tak neobyčejné chvíle, odpočinout si v příjemném prostředí a nabít se novou energií.

Co na farmě zažijete?

Farma začala s chovem zvířat roku 1995 s jedním pštrosem a emu hnědým. Po čase přibyl druhý pštros do páru a farma se začala postupně rozšiřovat. Dnes tu na Vás čekají velbloudi Honza s Princeznou, zvědavé lamy, lemuři, ovečky, kozy, papoušci, dikobrazi a mnoho dalších zvířat.

Občerstvení farma sice neposkytuje, ale můžete si s sebou vzít něco na zub a využít venkovního posezení, odkud je na zvířátka hezký pohled. Od jara do podzimu je otevřeno každý den od 10:00 do 17:00 hod.

Školy a školky

Farmu je možné navštívit i s dětmi v rámci výletu. Na farmě jsou interaktivní cedule, houpačky pro děti a možnost posezení na lavičkách nebo pod pergolou. Během prohlídky farmy budete mít možnost si nějaká zvířata pohladit, některá dokonce i společně nakrmit. K návštěvě farmy je nutná rezervace.

Galerie

Mapa