Cestovní kanceláře

Přehledné informace pro cestovní kanceláře a agentury.

Informace pro cestovní kanceláře a agentury

Kde si rezervovat vstupenky?

Pro větší skupiny (10 a více platících osob) je možná rezervace předem na telefonním čísle +420 731 151 656. Takto je i možné si zarezervovat našeho průvodce. Budeme od Vás potřebovat

  • Termín příjezdu,
  • počet osob,
  • jméno a adresu cestovní kanceláře (IČ),
  • kontaktní email,
  • kontakt na vedoucího skupiny.

Tuto rezervaci Vám můžeme zprostředkovat v termínu ne kratším než 30 dní před plánovanou návštěvou. V případě, že plánujete návštěvu Adršpašských skal dříve, prosíme, rezervujte si vstupenky a parkovací místo přes online nákup.

Cena vstupenky

Platí 20 % sleva ze skupinové vstupenky. Cena vstupenky dle aktuální ceníku na pokladně.

Kde zaparkovat?

Velké parkoviště se nachází 200 metrů od vstupu do skal viz. doprava a za autobus zaplatíte viz. ceník.

Zázemí pro návštěvníky

Po procházce skalami se můžete zastavit v našem informačním centru, kde si můžete koupit suvenýr či napsat a odeslat pohled. Najdete zde i toalety. Upozorňujeme, že na celé trase nejsou toalety k dispozici, proto je doporučujeme využít hlavně před vstupem do skal.

Kde se najíst?

Kousek od východu ze skal jsou stánky, kde se můžete občerstvit. Pokud preferujete restaurace, jejich seznam najdete v sekci aktivity a služby. S velkou skupinou lidí je v restauracích potřeba rezervace.

Co na sebe a s sebou?

Okruh měří 3,5 kilometru a měli byste si na něj vyhradit minimálně 3 hodiny. Doporučujeme si obléct pohodlné sportovní oblečení. Při chladnějším počasí je vhodné vrstvit teplé oblečení. Důležitou součástí jsou kvalitní a pohodlné boty. S sebou do batůžku si vezměte dostatek vody, malou svačinu a případně pláštěnku. 

Co dalšího můžete navštívit?
Kromě skalního okruhu můžete navštívit zámek Adršpach. Zámek Vás vrátí do doby barona Nádherného, do bývalé přádelní školy, ale poznáte i počátky českého pískovcového lezení. Na zámku si také můžete zahrát únikovou hru, která Vás vtáhne do pohádky natočené v srdci Adršpašských skal - Třetí princ. Pokud chcete jít dál po stopách přírody a něco se dozvědět o místní vegetaci, hned za parkovištěm je Křížový vrch, kde vede trasa s naučnou stezkou.

V případě dalších otázek nás neváhejte kontaktovat na +420 731 151 656. Rádi Vám poradíme.

Informace pro cestovní kanceláře

V případě dalších otázek nás neváhejte kontaktovat na +420 731 151 656. Rádi Vám poradíme.

Ke stažení