Informace

Aktuální stav dopravy, nejnovější články, informace z médií či vydané tiskové zprávy. To vše najdete právě tady. Sekci pravidelně aktualizujeme, abyste měli o Adršpašských skalách co nejlepší přehled.

Nabídka práce - referent TIC

Hledáme novou kolegyni nebo kolegu se smyslem pro práci s lidmi Pracovník turistického informačního centra.

REFERENT TURISTICKÉHO INFORMAČNÍHO CENTRA

Společnost TS Adršpach, s.r.o. hledá kolegu/kolegyni na pozici „pracovník turistického informačního centra“ v Adršpašských skalách.

JAKÁ BUDE VAŠE NÁPLŇ PRÁCE

  • poskytování informací návštěvníků Adršpachu a prohlídkového okruhu ve skalním městě
  • prodej suvenýrů, informačních materiálů a doplňkového zboží
  • vyřizování emailové korespondence a telefonátů
  • správa rezervačního systému
  • spolupráce na tvorbě propagačních materiálů
  • zajišťování provozu informačního centra
  • zajišťování administrativy spojené s chodem informačního centra
  • spolupráce s ostatními organizacemi z oblasti turistického ruchu
  • podílení se na strategii a rozvoji lokality

CO OD VÁS POŽADUJEME

  • středoškolské vzdělání s maturitou
  • aktivní znalost anglického jazyka
  • výhodou je znalost polského jazyka
  • znalost práce na PC (Word, Excel, Powerpoint)
  • výhodou je základní znalost práce s grafickými programy
  • výborné komunikační schopnosti a příjemné vystupování
  • schopnost řešit problémy
  • pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost
  • ochotu pracovat o víkendech • chuť pracovat s lidmi (bývá jich u nás mnoho)
  • proaktivní přístup a chuť spolupracovat na rozvoji místa
  • ochotu učit se

NABÍZÍME

  • práci, která se odehrává v kouzelném prostředí tajemných pískovcových skal
  • přátelský pracovní kolektiv
  • finanční ohodnocení 35 000 – 45 000 Kč
  • smlouvu na HPP na dobu určitou s možností prodloužení
  • příplatek na penzijní pojištění
  • příspěvek na stravné
  • firemní oblečení
  • zapracování je u nás samozřejmostí

Předpokládaný nástup: březen 2024
V případě zájmu a pro bližší informace nás kontaktujte: +420 734 611 044, personalni@adrspasskeskaly.cz
 Těšíme se na Vaše reakce!

Galerie

Dokumenty ke stažení